Jméno a příjmení Trať Kategorie Město Ročník
Roman Galvas 10 Km B10 Opava 1897
Táňa Raidová 10 Km C10 Mokré Lazce 1982
Dominika Trgiňová 10 Km C10 Mokré Lazce 1986
Nikola Kružberská 10 Km C10 Opava 1988
David Tomíček 4 Km J4 Mokré Lazce 2004
Veronika Janošková 4 Km J4 Nové Sedlice 2007
Pavel Pásztor 10 Km A10 Štítina 1988
Dušan Moša 10 Km B10 Mokré Lazce 1974
Renáta Mošová 4 Km C4 Mokré Lazce 1976
Veronika Mošová 4 Km J4 Mokré Lazce 2003
David Moša 10 Km A10 Mokré Lazce 1998
Kateřina Holoubková 10 Km C10 Mokré Lazce 1979
Pavlína Pásztorová 4 Km C4 Štítina 1988
Miroslav Drábek 10 Km B10 Lhota u Opavy 1973
Klára Kinnertová 4 Km J4 Mokré Lazce 2004
David Majvelder 10 Km A10 Štítina 1977
Renáta Majvelderová 4 Km C4 Štítina 1980
Jiří Platzek 10 Km B10 Hlučín 1964
Natálie Hoňková 10 Km C10 Štítina 1980
Jiří Kabaja 10 Km B10 Opava 1974
Jan Maschke 10 Km A10 Ostrava 1977
Pavel Zbranek 10 Km A10 Ostrava 1989
Zbyněk Hájek 10 Km A10 Mokré Lazce 1981
Martina Procházková 4 Km D4 Ostrava 1973
Tereza Stanková 4 Km C4 Opava 1988
Veronika Paláčková 4 Km C4 Ostrava 1990
Tomáš Kocián 10 Km A10 Lhota 1986
Andrea Bořucká 10 Km C10 Štěpánkovice 1988
Jiří Bořucký 10 Km B10 Štěpánkovice 1961
Ivana Gróffová 10 Km C10 Vřesina 1980
Erich Rinka 10 Km B10 Kravaře 1954
Pavel Boček 10 Km A10 Opava 1999
Zuzana Palyzová Dětská trať (do 12 let) Dětská kategorie Litultovice 2006
vojtěch kratochvíl 10 Km B10 hranice 1970
Jiří Šlesinger 10 Km A10 Hranice 1977
Pavla Pospíšilová 10 Km C10 Opava 1977
Tomáš Rinka 10 Km A10 Kravaře 1979
Marek Stiborský 4 Km A4 Opava 1986
Stanislav Malohlava 10 Km B10 Krnov 1974
Michaela Šteyerová 10 Km C10 Mokre Lazce 1986
Kateřina Schneiderová 10 Km D10 Opava 1973
Pavel Pěruška 10 Km B10 Opava 1958
Ondřej Buba 10 Km A10 Mokré Lazce 1988
David Chlup 10 Km A10 Stará Ves u Rýmařova 1993
Rudolf Čech 10 Km B10 Mokre Lazce 1964
Petr Vladyka 10 Km A10 Ostrava 1982
Kateřina Vladyková 10 Km C10 Ostrava 1982
Adam Majvelder 4 Km J4 Štítina 2004
Roman Janeček 10 Km A10 Březová 1981
Michaela Müllerová 4 Km C4 Opava-Komárov 1988
Jakub Němec 10 Km A10 Bolatice 1984
Matěj Müller Dětská trať (do 12 let) Dětská kategorie Opava-Komárov 2012
Lucie Mrůzková 4 Km C4 Opava 1975
petr hřivnacký 4 Km J4 Mokré Lazce 2004
Eva Hřivňacká 4 Km J4 Mokré Lazce 2004
Jana Coufalová 10 Km C10 Ludgeřovice 1997
Kamila Hříbková 10 Km D10 Opava 1974
Petra Magerová 10 Km C10 Kravaře 1999
Vojtěch Adamčík 10 Km A10 Štítina 1998
Jiří Franek 10 Km A10 Ostrava 1985
Martin Ocásek 10 Km A10 Krnov 1980
Miroslav Studenský 10 Km A10 Ostrava 1987
Barbora Holoubková 10 Km C10 Praha 1980
Aneta Slavická 10 Km C10 Dolní Tošanovice 1989
Martin Valenta 10 Km A10 Velké Hoštice 1978
Leontýna Jurigová 10 Km C10 Ostrava 1993
Kristýna Folwarczná 10 Km C10 Havířov 1991
Jakub Rozinek 10 Km A10 Štítina 1991
Rosťa Kolich 10 Km B10 Opava 1964
Jaroslav Trnčák 10 Km A10 Mokré Lazce 1983
Petra Schwarzová 4 Km C4 Mokré Lazce 1990
Petra Zonková 10 Km C10 Opava 1989
Marek Sabol 10 Km A10 Opava 1978
Sandy Garbová 10 Km C10 Dobratice 1995
Aleš Velička 10 Km B10 Ostrava 1973
Lukáš Littner 10 Km A10 Havířov 1982
Petra Suruvková-Littnerová 4 Km C4 Orlová 1984
Radek Pavera 10 Km A10 PBK Kravare 1982
Jan Beran 10 Km B10 Vítkov 1971
Michal Trgiňa 10 Km A10 Mokré Lazce 1983
Ivona Stočková 4 Km C4 Opava 1975
Jan Kolovrat 4 Km A4 Skřipov 1983
Radek Artim 10 Km B10 Ludgeřovice 1970
Lukáš Turek 10 Km A10 Bolatice 1984
Marek Špiller 10 Km B10 Moravany 1974
Gabriela Špillerová 10 Km C10 Moravany 1978
Laura Špillerová Dětská trať (do 12 let) Dětská kategorie Moravany u Brna 2012
Patrik Hanzlík 10 Km A10 Dolní Benešov - Zábřeh 1982
Gabriela Klemensová 10 Km C10 Dolní Benešov - Zábřeh 1979
Tomáš Václavík 10 Km A10 Melč 1979
Kamila Dehnerova 4 Km C4 Holasovice 77 1977
Jan Fousek 10 Km A10 Ostrava 1991
Roman Bruss 10 Km A10 Slavkov 1978
Matyáš Kokrda 10 Km A10 Opava 2000
Denisa Bruknerová 4 Km J4 Mokré Lazce 2009
Šárka Machů 4 Km J4 Opava 2005
Petr Siročák 10 Km A10 Tři křížky Ostrava 1978
Martin Lukáš 10 Km A10 Valašské Meziříčí 1984
Aneta Rýdlová 4 Km C4 Valašské Meziříčí 1987